Kto sme
Úvod » Kto sme
« Späť

Kalendár

Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Kto sme

Sme dvaja mladí (ne)obyčajní ľudia, fitness tréneri, ktorých každodenou prácou je vedenie skupinových lekcií so zákazníkmi rôznej vekovej kategórie, od detí až po seniorov. Voľný čas trávime trošku (ne)obyčajne, skákaním z lietadla, lezením po skalách, splavovaním divokých riek a podobne. Okrem toho aj organizovaním fitness pobytov.

Martin a Ivana – lustračná fotografia 1 Martin a Ivana – lustračná fotografia 2 Martin a Ivana – lustračná fotografia 3
Martin Kužma – ilustračná fotografia

Martin KUŽMA

Športu sa venujem od malička, v mladšom veku futbal, neskôr sa stal prakour a freerunning mojim životným štýlom. Človek by mal prekonávať svoje hranice a ísť za svojim cieľom. Neskôr som sa dostal k fitness a začal som sa čoraz viac zaujímať o ľudské telo. To ma priviedlo k práci certifikovaného maséra. Cvičenie milujem, rád motivujem ľudí a odovzdávam im svoju energiu. Som certifikovaný inštruktor fitness, indoor cycling, fitbox, aquafitness a move it.

 

Ivana Kopálová – ilustračná fotografia

Ivana KOPÁLOVÁ

K športu som sa dostala už ako dieťa, robila som snáď všetky športy, aké sa dalo. Pohyb ma baví a napĺňa ma. Začala som ako osobná trénerka vo fitness centre, no nebolo to to pravé. Tak som sa začala zameriavať na skupinové cvičenia, kde som sa našla, a tu sa mi vždy ľudia odvďačia svojim úsmevom. Najviac ma teší, keď sledujem ich pokroky, či už kondičné alebo výzorové. Som certifikovaná inštruktorka fitness, trx, ay fly, bosu, gun-ex, zdravý chrbát a výživová poradkyňa.

 

 

Pri organizácii fitness pobytov využívame aj služby našej kolegyne, Timei Toporovej, gymnastky a cvičiteľky power jógy a hatha jógy.

 

Timea Toporová – ilustračná fotografia 1

Timea TOPOROVÁ

K cvičeniu som mala vzťah od detstva, začalo to gymnastikou, karate, plávaním. Neskôr som sa začala venovať klasickému posilňovaniu. Tam som si nesprávnou technikou a pretrénovanosťou spôsobila zdravotné komplikácie a jedinou možnosťou cvičenia sa stala jóga. Začala ma veľmi baviť a preto som sa chcela posunúť v nej ďalej. Urobila som si kurz inštruktora Hatha Jogy a odvtedy ma pohyb zaujal ešte viac. Chcela som funkciu ľudského tela spoznať podrobnejšie, preto som sa rozhodla ísť študovať fyzioterapiu.

Timea Toporová – ilustračná fotografia 2 Cvičenie vždy prebieha v uvoľnenej atmosfére. Nehovorím o pozíciách v jazyku, ktorému sama nerozumiem. Cviky hovorím po slovensky tak, aby ich pochopil každý, predovšetkým s dôrazom na správne prevedenie. Na tom si zakladám najviac. Snažim sa o to, aby sa ľudia po cvičení cítili spokojne a počas neho zistili, kde sú ich slabiny, a na čom treba pracovať. Už po pár hodinách cvičenia človek zistí kam sa posunul. Cviky predtým nemožné sa stanú príjemné. Môžete sa tešiť na spoznávanie svalov, o ktorých existencii ste netušili a upraviť si držanie svojho tela.

« Späť

zverejnené: 02.06.2017 | aktualizované: 04.10.2017 | počet zobrazení: 24752

Fitness pobyty
telefón: +421 902 618 160

Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.

počet prístupov od 02.06.2017: 31195
počet prístupov dnes: 64